Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Zaregistrujte se zdarma

Moje inzerátyHlavní stránkaPísek - Zvířata, zverimex

Písek - Zvířata, zverimexPísek - Zvířata, zverimex

Písek - Máte zvířecí mláďátka, která už potřebují najít své nové chovatele, kteří se o ně dobře postarají? Pomocí naší bezplatné inzerce zvířat jistě nové páníčky naleznete. Můžete zde nabízet psy a štěňátka, kočky a koťata, křečky a morčata, ptáky, terarijní zvířata, rybičky a spoustu dalších. Mimo zvířat můžete nabízet i chovatelské potřeby různého druhy. V této sekci jsou uvedeny nejen nabídky, ale i poptávky. Tudíž i jako kupující můžete být aktivní a zadat svou poptávku na konkrétní zvíře či věc, kterou sháníte. Věříme, že třeba inzerce psů nebo inzerce koček pomůže umístit domácí mazlíčky ke správným páníčkům.

Zobrazeno 0-3 inzerátů z 3

Termoizolační čtyřbox WT Metal

[10.08. 2015] - Písek
Dohodou

náhled

Top stav i výbava, boxy v 90, š 70, h 120, aretace dveří, osvětlení a ventilátory u všech boxů, nájezdová brzda, tlumiče, třetí brzdové světlo, přední a střešní otvírací box, vyjímatelná přepážka z. boxu, boční stupačky, rezerva, 100 km. Jeden klíč na všechny zámky.

326x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Kotce pro psy

[10.08. 2015] - Písek
Dohodou

náhled

Variabilní kotce, snadná montáž, podlaha plastové desky 20mm, střecha vlnitý plech, vedle sebe 7 kotců 160 x 180, možnost menšího počtu větších rozměrů. Stěny rámy vypletené pletivem. Napaječky. Vhodné jako odkládačky, výběh na štěňata apod.

288x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat


Kuřice - 13 druhů - dovoz zdarma!

[15.06. 2015] - Písek
140 Kč

náhled

Nejlepší nosnice v ČR včetně dovozu přímo na Vaši adresu zdarma! Krásné, zdravé s kompletním vakcinačním programem, snáška 280-310 vajec. Druhy: Dekalb White (bílá), Moravia BSL (černá), Bovans Sperwer (žíhaná), ISA Brown (hnědá), Dominanti: Sussex, Modrý, Leghorn, Hnědý, Žíhaný, Červeně Žíhaný, Koroptví (Vlaška), Tricolor, Černý. Cena již od 140 Kč včetně dopravy! Odběry červen, červenec, ....

351x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1